www.cvonline.hu

FÖLDMUNKAGÉP-KEZELŐ (7066)

  • A hirdetés 755 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. megbízó partnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Földmunkagép-kezelő

Elvárások:
•Földmunkagép-kezelői vizsga a következő gépcsoportokra: 3324, 4511, 1111, 1222.

Feladatok:
•Kábelárkok ásása
•Kábeltelepítések során felmerülő földmunkák elvégzése

Amit kínálunk:
•Bruttó 802 Ft/óra bérezés

Munkavégzés helye:
•Pápa, szálláslehetőséggel

Munkavégzés időtartama:
•Azonnali kezdés 2015.04.30-ig

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre. Kérjük, a tárgyban tüntesse fel: „Földmunkagép-kezelő”.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857