www.cvonline.hu

Földmunkagép értékesítő

  • A hirdetés 419 napja lejárt

FÖLDMUNKAGÉP ÉRTÉKESÍTŐT KERESÜNK!

Cégünkről:

Társaságunk építőipari gépek forgalmazásával, szervizelésével, bérbeadásával és alkatrészek értékesítésével foglalkozik. Fő termékeink a földmunkagépek, szerelőkosarak, bontókalapácsok és ezek kiegészítő berendezései.

A Powered Access Hungary Kft. 1990-es megalakulása óta biztos munkahelyet, tisztes jövedelmet, ezzel biztonságot nyújt dolgozóinak. Nálunk dolgozni kihívást és fejlődést jelentő lehetőségeket biztosít Önnek. A folyamatos tanulás, a teljesítmény alapú fejlődési modell és a rendszeres visszacsatolás eredményeképpen minden kolléga lehetőséget kap arra, hogy céljait elérje és egyéni terveit megvalósítsa. A mindig új feladatok és a fiatalos munkahelyi hangulatnak köszönhetően a P.A. Hungary Kft. olyan hely, ahová a munkatársak szívesen járnak dolgozni.

Feladatok:

  • cégünk képviselete
  • a cég kereskedelmi tevékenységét érintő piackutatás
  • új megrendelők felkutatása, folyamatos kapcsolattartás jelenlegi és új vevőinkkel
  • információgyűjtés a partnerekről, ezen információk dokumentálása
  • a gépek értékesítéséhez kapcsolódó ajánlatok, szerződések elkészítése, dokumentálása
  • az ügyletek önálló, felelős lebonyolítása az ajánlat kiadásától az átadás átvételig
  • termékbemutatók szervezése és lebonyolítása
  • termékeinkkel kapcsolatos műszaki tanácsadások végzése
  • esetleges kintlévőségek behajtása

Elvárásaink:

  • közép vagy felsőfokú végzettség
  • jó kommunikációs készség
  • jó problémamegoldó készség
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára
  • célorientált és felelősségteljes munkavégzés
  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • angol nyelv ismerete írásban és szóban
  • nyitottság új ismeretek befogadására
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat előny

Amennyiben úgy érzi, hogy megfelel a munkakör követelményeinek és szívesen dolgozna nálunk, fényképes szakmai önéletrajzát a pályázott munkakör megjelölésével az alábbi e-mail címen várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol