www.cvonline.hu

Főkönyvi könyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.12.17.

Pozíció leírása / Job description

Egy népszerű autógyártó vállalathoz kapcsolódó nemzetközi partnerünkhöz keresünk új kollégát főkönyvi könyvelői pozícióba.

Feladatok:

Összetett, széleskörű feladatkör:
- Szállítói számlák könyvelése és bevallás előtti ellenőrzése, feldolgozása a rendszerekben;
- Bankkivonatok könyvelése;
- Vegyes napló könyvelése (elhatárolás, értékcsökkenés, összevezetések);
- Utalások elkészítése, fizetési határidők figyelése;
- Riportolási feladatok, mérlegeredmény kimutatás készítése;
- Analitikus és főkönyvi egyeztetések, tárgyi eszköz nyilvántartás, statisztika készítése;
- Esetenként adminisztrációs feladatok (irodaszer rendelés, szállásfoglalás, dokumentálás, archiválás, hibák bejelentése);
- Kapcsolattartás a Központunkkal, társcégeinkkel, bankkal, adóhatósággal, partnereinkkel

Elvárások:

- Pénzügyi vagy gazdasági végzettség
- Több éves releváns szakmai tapasztalat
- Aktív középfokú angol nyelvtudás
- Magabiztos Excel használat
- SAP ismerete előny
- Pontos, precíz, proaktív, felelősségteljes munkavégzés
- Csapatszellem

Amit kínálunk:

- Anyagi megbecsülés
- Szakmai fejlődési lehetőség
- Stabil pozíció
- Együttműködő csapat

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -