www.cvonline.hu

Főkönyvi könyvelő

  • A hirdetés 693 napja lejárt

A Magyar Tudományos Akadémia Energiatudományi Kutatóközpont költségvetési szerv (1121 Budapest, XII., Konkoly Thege Miklós út 29-33.) Gazdasági Szervezete keres

főkönyvi könyvelőt

mérlegképes könyvelői képesítéssel, lehetőleg államháztartási gyakorlattal

Feladata:

  • főkönyvi könyvelői feladatok ellátása,
  • ÁFA és egyéb bevallások, mérleg készítése,
  • kincstári egyeztetés.

A foglalkoztatás határozatlan idejű közalkalmazotti jogviszony keretében történik négy hónap próbaidő kikötésével.

Jelentkezni lehet levélben fenti címen vagy az alábbi  e-mail-en.

Érdeklődni a 06 1 392-2289-es telefonon Grób Ildikó gazdasági igazgatónál.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő