www.cvonline.hu

Főkönyvi könyvelő

  • A hirdetés 731 napja lejárt

Az NI Hungary Kft. Pénzügy csapatába keresünk főkönyvi könyvelőt, aki részt vesz a US GAAP számviteli rendszerhez kapcsolódóan könyvelési feladatok végrehajtásában, jelentések, beszámolók elkészítésében, támogatja a hozzá kapcsolódó auditokat. Részt vesz a társvállalati tranzakciók kezelésében, a társvállalatok támogatásában, részt vesz számviteli, pénzügyi projektek végrehajtásában.

Feladatok

  • US GAAP számviteli rend szerinti zárlati teendőkben való részvétel: főkönyvi feladások készítése, alátámasztó kalkulációk végzése, egyeztetések készítése
  • Színvonalas, törvényeknek megfelelő jelentések, beszámolók készítése
  • Társvállalati tranzakciók kezelése:  egyeztetések, könyvelések, AR tranzakciók kezelése társvállalatok számára szükséges kimutatások készítése, kapcsolattartás, támogatás
  • Auditok és adóellenőrzések támogatása
  • Számviteli, pénzügyi projektek támogatása
  • Folyamatfejlesztések kidolgozása és kivitelezése
  • A Pénzügyi osztály egyéb állandó vagy ad-hoc feladataiban való részvétel

Feltételek

  • Szakirányú felsőfokú végzettség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • Legalább 2-3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Előnyt jelent
  • Mérlegképes könyvelő képesítés, adótanácsadói végzettség
  • Nemzetközi számvitel ismerete (elsődlegesen US-GAAP)
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat
  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Folyamatosan fejlődő, stabil munkahely, fiatalos környezet
  • Kihívást jelentő szakmai feladatok, lehetőség a folyamatos fejlődésre
  • Dinamikus, összetartó csapat
  • Nemzetközi munkakörnyezet

Cégünkről

A National Instruments emberközpontú vállalat, amely nemcsak vásárlóira, partnereire és részvényeseire fordít kiemelt figyelmet, de munkatársaira is. Élettel teli és innovatív vállalati kultúrát építettünk ki, olyan jövőt formáló eszközöket biztosítunk a mérnökök és tudósok számára, amellyel jobbá teszik a világot, csökkentik a környezeti terhelést és igyekszünk jobbá tenni a közösséget, ahol dolgozunk és élünk. Nagy hangsúlyt fektetünk a dolgozói elégedettségre, az emberekkel való bánásmódra és az irántuk érzett felelősségre. A National Instruments számos piacképes és személyre szabott juttatást kínál dolgozóinak. Meggyőződésünk, hogy munkatársaink képezik a vállalat alapját, elkötelezettségük és energiájuk nélkül a cég nem tudná elérni céljait. Emiatt tartjuk számon őket vállalatunk legfontosabb értékeiként.

Helyek Debrecen
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol