www.cvonline.hu

Főkönyvi könyvelő

  • A hirdetés 703 napja lejárt

Catone Kft

Szállítmányozással és raktári logisztikával foglalkozó cég keres

Főkönyvi könyvelőt

Budaörsre

Feladatok:

  • Bejövő – és kimenő számlák könyvelése
  • Tárgyi eszközök
  • Időbeli elhatárolások, átvezetések könyvelése
  • Főkönyv teljes körű ellenőrzése, analitikák egyeztetése
  • ÁFA bevallás elkészítése
  • Részvétel a havi és éves zárásokban
  • Bér és járulékok főkönyvi feladása

Elvárások:

  • Min. regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat
  • ÁFA bevallás elkészítésében szerzett gyakorlat
  • Számítógépes felhasználói programok készség szintű használata (Word, Excel, stb.)
  • Önálló munkavégzésre, munkaszervezésre, irányításra való képesség
  • Felelősségteljes, megbízható, precíz, hatékony munkavégzés

Előny:

  • Idegen nyelvtudás

Munkaidő: Napi 8 óra

Munkavégzés helye: Budaörs

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését kérjük, hogy küldje el magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát fizetési igény megadásával az alábbi e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő