www.cvonline.hu

Főkönyvi könyvelő

  • A hirdetés 1172 napja lejárt

A Magyar Tudományos Akadémia Energiatudományi Kutatóközpont

(1121 Budapest, Konkoly Thege Miklós út 26-33.)

Gazdasági Szervezete felvételt hirdet

főkönyvi könyvelő

munkakör betöltésére.

A munkakör ellátásához középfokú végzettség és mérlegképes könyvelői szakképesítés, felhasználói szintű számítógépes programismeret szükséges. Előnyt jelent költségvetési szervnél szerzett szakmai tapasztalat.

Bérezés a közalkalmazotti bértábla szerint.

Érdeklődni lehet: Grób Ildikó gazdasági igazgatónál, jelentkezni önéletrajzzal levélben vagy elektronikus úton auz alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Közigazgatás / Államigazgatás
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő