www.cvonline.hu

Főkönyvi könyvelő

  • A hirdetés 1250 napja lejárt

Építőipari cég

 munkatársat keres.

Feladatok:

  • Folyószámla  tételek könyvelése,
  • Bank, pénztár  könyvelése,
  • Főkönyvi vegyes könyvelések,
  • Bér könyvelése (feladás alapján) és egyeztetése főkönyvvel,
  • A tárgyi eszközök leltározásában és  selejtezésében való részvétel,
  • Elhatárolások könyvelése,
  • Havi és éves zárások elvégzése.
  • Éves beszámoló elkészítése,
  • Adóbevallások összeállítása és elkészítése
  • NAV, VPOP, Önkormányzati folyószámlák egyeztetése főkönyvvel továbbá KSH felé adatszolgáltatás
  • Adózással kapcsolatos bejelentési és egyéb kötelezettségek teljesítése
  • Béren kívüli és béren kívüli juttatásnak nem minősüli juttatások továbbá egyéb adók megállapítása
  • Közreműködés  könyvvizsgálatban és adóellenőrzésben
  • Vállalati szabályzatok készítése és folyamatos aktualizálása

Elvárások:

  • mérlegképes könyvelői végzettség (vállalkozási szakon)
  • minimum 3 év teljes körű könyvelésben szerzett gyakorlat
  • MS Office ismeret

Előny:

  • integrált vállalatirányítási rendszer használatában szerzett gyakorlat

Munkavégzés helye: Délpest

Jelentkezését a fizetési igény megjelölésével az alábbiakban olvasható e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő