www.cvonline.hu

Főkönyvi könyvelő

  • A hirdetés 1060 napja lejárt

A CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Főkönyvi könyvelés
  • Egyeztetések, probléma megoldások
  • Társasági adó, iparűzési adó bevallások készítése
  • Magyar beszámoló készítése (Mérleg, Eredménykimutatás, Kiegészítő melléklet)
  • Egyéb adminisztratív feladatok ellátása
  • Aktív részvétel a havi és az év végi zárás feladataiban
  • Együttműködés és kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági vagy pénzügyi végzettség
  • Hasonló feladatkörben, gyártó környezetben megszerzett tapasztalat
  • Microsoft Office programok (Word, Excel, Outlook, PPT) magas szintű, felhasználói ismerete
  • Aktív, tárgyalóképes ANGOL nyelvtudás szóban és írásban
  • Proaktivitás, rendszerben való gondolkodás képessége
  • Önálló munkavégzésre alkalmas személyiség
  • Nagyfokú terhelhetőség, önállóság
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Együttműködő személyiség, csapatszellem

 Amit ajánlunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások (Cafeteria)
  • Személyes és szakmai fejlődési lehetőség multinacionális környezetben
  • Motivált, támogató csapat és vállalati légkör.

Ha érdeklődik a társaságunknál meghirdetett pozíció iránt, kérjük, hogy az alábbi e-mail címre küldje be Önéletrajzát és Motivációs levelét magyar és angol nyelven:

CARL ZEISS VISION HUNGARY KFT

Humánpolitikai Osztály

4700 Mátészalka, Ernst Abbe utca 1-2.

Jakabné Zeke Tünde

HR vezető

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő