www.cvonline.hu

Főkönyvi Könyvelő

Régió: Szabolcs-Szatmár-Bereg

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.07.
Jelentkezési határidő: 2017.12.13.

Tapasztalt könyvelőket keresünk amerikai gyógyszeripari megbízónk számára, akik a magyar könyvelési -és adó szabályoknak megfelelően lesznek felelősek a főkönyvi könyvelésért és hóvégi/negydéves és éves zárlati munkálatokért.

Pozíció leírása / Job description

- Folyamatos főkönyvi könyvvezetés kettős könyvvitelben
- Főkönyvi és analitikus egyeztetések
- Kapcsolattartás a könyvelt leányvállalatok képviselőivel
- Adóbevallások és adatszolgáltatások elkészítése
- Könyvvizsgálatok támogatása
- Közreműködés a havi/negyedéves és éves zárlati és beszámoló-készítési munkálatokban

Elvárások / Requirements

- Szakirányú felsőfokú pénzügyi/számviteli végzettség vagy mérlegképes könyvelői végzettség
- Naprakész számviteli és adózási ismeretek
- Microsoft Word és Excel magabiztos használata
- Legalább 1-3 év gyakorlat releváns munkakörben
- SAP ismerete előnyt jelent
- Angol nyelv középfokú ismerete

Amit kínálunk / Offer

- Fiatal, lelkes, jó hangulatú csapat
- Változatos feladatok
- Fejlődési lehetőség

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Szabolcs-Szatmár-Bereg
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -