www.cvonline.hu

Főkönyvi Könyvelő

  • A hirdetés 436 napja lejárt

A Magyar Lapterjesztő ZRt. pénzügyi és informatikai igazgatósága

munkatársat keres.

Akinek főbb feladatai:

  • Éves és havi pénzügyi zárás során a főkönyvi könyvelések elvégzése, ellenőrzése
  • Elhatárolások kalkulációja és könyvelése
  • A főkönyvi rendszerbe átkerülő adatok, egyéb kereskedelmi elszámolások, és készlet-könyvelések ellenőrzése
  • Mérleg és ütköző számlák egyeztetése
  • Pénzügyi terület képviselete SAP projektekben
  • Új gazdasági események könyvelésének kidolgozása SAP-ban
  • SAP riportok és folyamatok fejlesztése
  • Közreműködés könyvvizsgálatban

Tudás, végzettség, tapasztalat:

  • Szakirányú főiskolai v. egyetemi végzettség
  • Mérlegképes könyvelői képesítés
  • Magas szintű SAP FI felhasználói ismeret
  • Min. 2-3 éves szakmai (könyvelő) gyakorlat
  • Elhatárolások nemzetközi szabályzatának ismerete
  • Angol nyelvismeret előny

Képességek:

  • Kommunikációs készség
  • Precizitás
  • Problémamegoldó készség

Személyes jellemzők:

  • Pontosság
  • Felelősségtudat
  • Terhelhetőség

Várjuk jelentkezését, melyet rövid szakmai önéletrajz és motivációs levél formájában a fizetési igény megjelölésével 2016. augusztus 31-ig a lenti e-mail címre szíveskedjenek elküldeni.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség