www.cvonline.hu

Főkönyvi könyvelő

  • A hirdetés 467 napja lejárt

Az EKOL 1990-ben kezdte meg működését mint logisztikai szolgáltató és jelenleg már 14 országban van jelen irodáival. Az EKOL egyike a vezető integrált logisztikai szolgáltatóknak Európában és Törökországban, több mint 750.000 m²  fedett raktárterülettel Törökországban, Németországban, Olaszországban, Görögországban, Franciaországban, Ukrajnában, Bosznia-Hercegovinában, Romániában, Magyarországon, Spanyolországban, Lengyelországban, Csehországban, Bulgáriában és Iránban, több mint 6500 munkatárssal.
Törökországi és európai elosztóközpontjaival, fiatal és környezetbarát flottájával, 5 Ro-Ro hajójával az EKOL szállítmányozási, raktározási, külkereskedelmi és ellátási lánc menedzsment megoldásokat kínál partnereinek.
 Az EKOL kiemelt figyelmet fordít a környezetvédelemre és folyamatosan bővíti intermodális lehetőségeit, aminek köszönhetően számos előnyt realizál nem csak környezetvédelem terén, de pénzügyi, gépjárművezető, és napi operáció szempontból is, miközben fiatal flottája több mint 5000 saját eszközből áll. Az intermodális megoldások által nyújtott környezetvédelmi externáliáknak köszönhetően az EKOL minden hónapban 230,000 fát ment meg.

Az EKOL Logistics Kft. munkatársakat keres

pozícióra.

Feladatok:

  • Operatív könyvelési feladatok ellátása
  • Számviteli nyilvántartások vezetése
  • Hóvégi zárások, éves beszámoló elkészítésében részvétel
  • Havi, negyedéves hatósági bevallások, statisztikai jelentések elkészítésében részvétel
  • Törvényi változások naprakész követése
  • Számviteli-pénzügyi dokumentumok rendszerezése, karbantartása
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Elemzések és javaslattételek a hatékonyabb működés, illetve az üzleti fejlődés érdekében
  • Részvétel a havi anyavállalati riport elkészítésében
  • Riportok összegyűjtése, elemzése, riportok-kimutatások készítése (ad hoc jelleggel is)

Elvárások:

  • Minimum 3 éves teljeskörű könyvelési gyakorlat
  • Pénzügyi, számviteli közép vagy felsőfokú végzettség
  • Alapvető számviteli és adójogszabályok ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
  • Informatikai ismeretek
  • Csapatorientált gondolkodás

Előny:

  • SAP ismerete
  • Angol nyelvtudás

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Modern, stabil hátterű munkakörnyezet,
  • Fiatalos, produktív légkör
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Lehetőség nemzetközi  team-ben történő munkavégzésre

Munkavégzés helye: Csepel
Jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő