www.cvonline.hu

Főkönyvi könyvelő [ZFCT-FK01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.22.
Jelentkezési határidő: 2014.01.07.
Hirdetés azonosító: 567058

Focus consulting

Megbízónk

Piacvezető multinacionális ügyfelünk számára keresünk főkönyvi könyvelői csapatába tapasztalattal rendelkező főkönyvi könyvelőt. A munkavégzés helye Veszprém.

Feladatok

- naprakész főkönyvi könyvelés és egyeztetés,
- törzsadatok karbantartása és nyomon követése,
- beszerzési igények ellenőrzése és engedélyezése,
- adóbevallások és jelentések elkészítése,
- jogszabály változások nyomon követése,
- aktív részvétel a havi zárási feladatokban,
- főkönyvi riportok, kimutatások elkészítése,
- napi kapcsolattartás a controlling és más társosztályokkal

Elvárások

- mérlegképes könyvelői képesítés,
- felsőfokú gazdasági végzettség (előny: pénzügyi-számviteli),
- IFRS ismeret,
- adózási ismeretek,
- hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves tapasztalat,
- vállalatirányítási rendszer ismerete,
- igényes szakmai hozzáállás
- pontosság, precizitás,
- angol nyelvtudás.

Előny

- SAP ismeret
- kontrolling tapasztalat

Egyéb

- versenyképes fizetés és a régióban kiemelkedő juttatási csomag
- szakmai megbecsültség, folyamatos fejlődési lehetőség
- rugalmas munkaidő
- pezsgő vállalati élet
- modern vállalati kultúra: környezettudatosság

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió