www.cvonline.hu

Főkönyvi könyvelő (R2R/General Ledger)-Fix 6hó

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2015.07.25.
Jelentkezési határidő: 2015.08.06.
Hirdetés azonosító: 959006
lejárt

Tapasztalt rendelkező R2R specialistát keresünk Európai vállalati kultúrával rendelkező gyógyszeripari partnerünk budapesti telephelyére. Megbízónkat saját területén vezető gyógyszeripari gyártók között tartják számon, mely az originális gyógyszerek piacán a legnagyobb innovatív gyártók közé tartozik. Megnövekedett vevői igények miatt a budapesti pénzügyi csapatába keres tapasztalt R2R specialistát fix 6 hónapos munkaviszonyra, mely kölcsönös elégedettség esetén hosszabbítható.

Kimagasló szakmai tudás,valamint a stabil vállalati környezetnek hála, partnercégünk többször is elnyerte az év munkahelye díjat. Ezen felül, kiemelkedő bérezéssel, fiatalos,támogató csapattal, folyamatos fejlődési lehetőséggel és open office-al várják új munkavállalójukat.

Legfontosabb feladatok a Főkönyvi könyvelő (R2R/General Ledger) számára:

• Teljes körű könyvelési feladatok ellátása
• Pénztár, bank,tárgyi eszköz könyvelése
• Mérleg, eredmény kimutatások készítése
• Számlák egyeztetése
• Zárási feladatok támogatása (Riport készítés, adózáshoz köthető bevallás, TAO, ÁFA)
• Management felé reporting

Legfontosabb elvárások a jelentkező Főkönyvi könyvelő (R2R/General Ledger) számára:

• Releváns hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
• Gazdasági/Mérlegképes könyvelő felsőfokú végzettség
• Kiemelkedő kommunikációs készség magyar valamint angol nyelven
• Projekt Menedzsmentben szerzett tapasztalat előnyt jelent
• SAP rendszer kimagasló ismerete

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest