www.cvonline.hu
Hirdetés azonosító: 957953
lejárt

Karrier az Audinál

Főkönyvi könyvelő - Pénzügy

AUDI HUNGARIA Zrt.

Izgalmas és változatos munkakörnyezet

Pénzügy szakterületünk felelős a vállalat egyéb területeinek támogatásáért, az optimális gazdálkodásért, és aktívan hozzájárul operatív és stratégiai céljaink eléréséhez. Sokrétű tevékenységük magában foglalja a főkönyvi és folyószámla könyvelést, az eszközgazdálkodást, a bank-, cash- és travelmenedzsmentet, a rizikómenedzsmentet, emellett állami támogatásokkal, adó- és vámügyekkel kapcsolatos ügyintézést is folytatnak

Feladatok

  • A számviteli vezető munkájának támogatása
  • Aktív részvétel havi/éves zárásokban, könyvvizsgálatban
  • Éves beszámolók elkészítése
  • Vegyes főkönyvi könyvelési feladatok elvégzése
  • Kapcsolattartás a külső szolgáltatókkal, hatóságokkal
  • Társosztályokka/anyavállalattal való szoros együttműködés
Elvárások

  • Közgazdasági, vagy pénzügyi és számviteli felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 év releváns számviteli tapasztalat
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Tárgyalóképes németnyelv-ismeret
  • Megbízható MS Office (Powerpoint, Excel, Word) ismeretek
  • IFRS standardok ismerete
  • Képesség szoros határidők mellett is folyamatosan megbízható és pontos információk szolgáltatására
  • Önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Precíz, megbízható, proaktív hozzáállás
  • Kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, elhivatottság
  • Határozott fellépés, magas fokú terhelhetőség
  • Részletes magyar és német nyelvű szakmai önéletrajz csatolását kérjük a pályázati laphoz!

    Előnyt jelent:

  • Gyártási területen szerzett könyvelési gyakorlat
  • Önálló, teljes körű könyvelési rutin
  • Középfokú angolnyelv-tudás
  • SAP használatban való jártasság
  • Projektvezetési tapasztalat
  • Prezentációkészítési ismeretek
  • ACCA végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • B kategóriás jogosítvány

További információk

Ez az állás azonnal betölthető az Audi Hungaria-nál.

A munkavégzés helye: Győr

Referenciakód: GYDC7013

Karriervonal: +36 96 66 8888 | A kiírással kapcsolatos kérdéseit Panácz Réka válaszolja meg Önnek: +36 96 66 9091