Főkönyvi könyvelő olasz nyelvtudással (Referenciaszám: PJ3245)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2015.01.05.
Jelentkezési határidő: 2015.03.01.
Hirdetés azonosító: 871351
lejárt

Székesfehérvári multinacionális partnercégünk részére keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főkönyvi könyvelő olasz nyelvtudással

Feladatok:
- Leányvállalatok főkönyvi könyvelése
- Banki tételek, intercompany könyvelés
- Függő tételek rendezése, analitika és főkönyv egyeztetése
- Főkönyvi zárás ellátása
- Kimutatások, riportok készítése
- Auditok támogatása

Elvárások:
- Legalább középszintű olasz és angol nyelvtudás
- Kitűnő Excel tudás
- Jó kommunikációs és problémamegoldó készség
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny:
- Könyvelési tapasztalat
- IFRS és USGAAP ismerete
- Egyéb nyelv ismerete

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés és juttatások
- Kedvező bejárás támogatás

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Miklós Csilla kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a E-mail cím megjelenítése címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.