www.cvonline.hu

Főkönyvi könyvelő német nyelvtudással

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.11.09.
Jelentkezési határidő: 2017.11.16.
Hirdetés azonosító: 1103845
lejárt

Multinacionális partnerünk keres tapasztalt munkatársakat Főkönyvi könyvelői pozícióba.

A leendő Főkönyvi könyvelő felelősségi körébe teljes körű könyvelői feladatok tartoznak majd, mint például:
  • Mérleg kimutatások készítése, rekonsziliációja
  • Havi- és éves zárások előkészítése és támogatása
  • Dokumentumok előkészítése, valamint statisztikák elkészítése
  • Lehetősége nyílik majd tranzícióban való részvételre, Németországból fogják áthozni a pénzügyi folyamatokat Szegedre

A megfelelő jelölt erre a pozícióra:
  • Releváns főiskolai vagy egyetemi végzettséggel rendelkezik
  • Legalább 1-2 VAGY 4-5 év könyvelői tapasztalatot szerzett az eddigi pályafutása során
  • Folyékony angol és német nyelvtudás is szükséges
  • Magas szintű pénzügyi és számviteli tudás
  • Ügyfélorientált személyiség

Előnyt jelent:
  • SAP ismerete
  • Pénzügyi-számviteli képesítés

Ha felkeltette érdeklődésedet a pozíció, kattints a "Jelentkezem" gombra, vagy küldd el frissített angol nyelvű önéletrajzod a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.