www.cvonline.hu
Főkönyvi könyvelő - Belváros
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.01.29.
Jelentkezési határidő: 2015.01.31.
Hirdetés azonosító: 896167
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Az egészségügyi szolgáltató szektorban működő, kiemelkedő piaci és szakmai háttérrel rendelkező szervezet budapesti központjába keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Főkönyvi könyvelő

Munkaköri feladatok:
- Teljes körű főkönyvi könyvelés,
- Tárgyi eszköz nyilvántartás, könyvelés,
- Számviteli bizonylatok rendszerezése, számviteli folyamatok nyomonkövetése,
- Havi zárásokban való aktív részvétel,
- Havi és negyedéves adóbevallások előkészítése,
- Statisztikai jelentések előkészítése,
- Éves beszámoló készítésében részvétel,
- Audit munka támogatása,
- Szoros együttműködés társosztályokkal.

Követelmények
- Legalább 3 éves könyvelői tapasztalat
- Felsőfokú szakirányú végzettség
- Szakmailag folyamatos fejlődési igény
- Alapos számítástechnikai ismeretek (főleg Excel és Word)
- Precizitás, jó problémamegoldó készség, terhelhető személyiség
- Analitikus gondolkodás, pro-aktivitás
- Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
- Jó kommunikációs képesség, támogató attitűd

Előny:
- Angol nyelvtudás
- Scala szoftver, MS Access ismerete
- Egyéb számviteli területen szerzett tapasztalat (pl. audit, kontrolling)