www.cvonline.hu
Főkönyvi könyvelő - belváros
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.02.12.
Jelentkezési határidő: 2016.02.19.
Hirdetés azonosító: 1003013
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Az egészségügyi szolgáltató szektorban működő, kiemelkedő piaci és szakmai háttérrel rendelkező szervezet budapesti központjába keres FŐKÖNYVI KÖNYVELŐT az alábbi feladatokra:

- Szállítói számla rögzítés
- Bank, pénztár, könyvelés
- Számviteli bizonylatok rendszerezése
- Havi zárásokban való részvétel
- Statisztikai jelentések előkészítése
- Éves beszámoló készítésében részvétel
- Egyéb ad-hoc jellegű számviteli feladatok ellátása
- Szoros együttműködés társosztályokkal

Követelmények
- Felsőfokú szakirányú végzettség (pénzügy/számvitel szak)
- Legalább 3 éves, könyvelésben szerzett szakmai tapasztalat
- Szakmailag folyamatos fejlődési igény
- Alapos számítástechnikai ismeretek (főleg Excel)
- Precizitás, jó problémamegoldó készség, terhelhető személyiség
- Analitikus gondolkodás, pro-aktivitás
- Önálló és csapatban történő munkavégzésre való képesség
- Jó kommunikációs képesség, támogató attitűd
- Előny: Scala szoftver, MS Access ismerete

- Versenyképes béren kívüli juttatási csomag
- Igényes munkakörnyezet
- Rugalmas, fiatalos csapat
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség