www.cvonline.hu

Főkönyvi Könyvelő Angol Nyelvtudással

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2012.07.10.
Jelentkezési határidő: 2014.05.29.
Hirdetés azonosító: 425119
lejárt

Főkönyvi Könyvelő munkatársakat keres a világ egyik piacvezető szolgáltató cége, amely 2004-ben alapította európai üzleti kiszolgáló központját Budapesten. Folyamatosan bővülő csapatukba keresnek új, a szakmája iránt elhivatott, nemzetközi környezetben is jól teljesítő munkatársat a fent említett pozícióba.

Belvárosi irodájukban, a Főkönyvi Könyvelő legfontosabb feladatai:

- A társaság számviteli és adózási feladatainak ellátása, a főkönyvi könyvelés naprakész és egyeztetett vezetése
- A havi és éves záráshoz kapcsolódó feladatok ellátása, koordinálása, ellenőrzése
- Kapcsolattartás a vállalat könyvvizsgálójával, az auditok előkészítésében és lebonyolításában való aktív részvétel
- A vállalat üzleti, pénzügyi tevékenységének rendszeres elemzése és javaslattétel az esetleges változtatásokra,
- A különféle külső és belső számviteli illetve adóhatósági ellenőrzésekben való felelősségteljes és aktív közreműködés
- Az adóbevallások ellenőrzése, adókockázatok minimalizálása és optimális adófolyamatok kialakítása
- Adó- és számviteli jogszabályok változásának nyomon követése

Az ideális pályázó pénzügy, számvitel, kontrolling vagy közgazdász diplomával vagy ezzel egyenértékű felsőfokú végzettséggel rendelkezik, valamint 1-2 év könyvelői tapasztalattal, jó kommunikációs, kiváló problémamegoldó és analitikus képességekkel. A külföldi ügyfelekkel történő együttműködés miatt a magabiztos, folyékony angol nyelvtudás elengedhetetlen.
Munkavégzés helye: Budapest