www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.02.26.
Hirdetés azonosító: 955937
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Autóipari beszállító Partnercégünk számára keresünk kollegát az alábbi pozícióba:

FŐKÖNYVI KÖNYVELŐ

Feladatok:
  •     főkönyvi könyvelések, egyeztetések (bér, adó)
  •     pályázatok kezelése
  •     adóbevallások előkészítése/ adóellenőrzés/ audit támogatása
  •     hóvégi/évvégi zárások támogatása
  •     havi zárási riportok elkészítése
  •     alapanyag könyvelés / zárás/ egyeztetés
Elvárások:
  •     Szakirányú felsőfokú végzettség
  •     3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  •     angol nyelvtudás
Munkavégzés helye: Fejér megye

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, arra kérem küldje el magyar és angol nyelvű szakmai önéletrajzát az alábbi elérhetőségre:
Ködöböcz Adrienn
HR Consultant
E-mail: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC