www.cvonline.hu

Főkönyvi és tárgyieszköz könyvelő

  • A hirdetés 621 napja lejárt

A Sapa a magas hozzáadott értékű alumínium profilok előállításában világelső, 41 országban a legmodernebb technológiákat alkalmazva, közel 23000 munkavállalót foglalkoztató skandináv tulajdonú cég.

Székesfehérváron működő üzemünk több, mint 1100 fős létszámmal alumínium profilok sajtolásával, ezek további megmunkálásával és felületkezelésével foglalkozik, valamintAz alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok:

  • Sapa vállalatok főkönyvi könyvelése
  • Banki tételek könyvelése
  • Intercompany könyvelés
  • Függő tételek rendezése
  • Allokációk, valuta/deviza átértékelések kezelése
  • Analitikák és a főkönyv egyeztetése
  • Főkönyv zárása
  • Főkönyvi számlák egyeztetése
  • Kapcsolattartás a különböző országokban működő vállalatokkal
  • Kimutatások, riportok készítése
  • Külső és belső audit támogatása
  • Havi, negyedéves és éves reporting
  • Proaktív hozzájárulás a Sapa és az EHS kiváló működéséhez, aktív szerepvállalás egy jól működő EHS kultúra kiépítésében

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség (pénzügyi-számviteli vagy közgazdász végzettség)
  • 1- 3 éves könyvelőként szerzett ta­pasz­talat
  • Tárgyalóképes angolnyelv-tudás elvárás, to­vábbi idegen nyelv ismerete előny
  • Megbízható MS Excel tudás
  • Jó elemzőkészség
  • Ügyfélorientált problémamegoldó ké­pes­ség
  • Jó kommunikációs készség

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszer felhasználói szin­tű ismerete
  • IFRS és USGAAP ismerete

Amiért érdemes csapatunkhoz csatlakozni:

  • Versenyképes jövedelem, cafeteria, kará­csonyi juttatás, 13. havi fizetés, önkéntes nyugdíjpénztár, egészség­biztosítás, telje­sítmény alapú prémium
  • Karrier- és kibontakozási lehetőség egy biztos alapokkal rendelkező vállalatnál
  • Lehetőség a csatlakozásra egy ember­központú, dinamikusan fejlődő multi­nacionális vállalathoz

A jelentkezés módja:

Kérjük, önéletrajzát töltse fel Karrieroldalunkon a"Jelentkezés" gombra kattintva!

Cégünkről bővebben a Link megjelenítése oldalon tájékozódhat.

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Verseci utca 1-15.

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Egyetemi végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol