www.cvonline.hu

Főkönyvelő/Pénzügyi Vezető

  • A hirdetés 1127 napja lejárt
51046-Főkönyvelő/Pénzügyi VezetőLink megjelenítése">

Megbízónk, egy nemzetközi hátterű, légkondíciónálókat, légkezelő és szellőztető berendezéseket gyártó cégcsoport magyarországi leányvállalata. A cég budapesti központjába

Főkönyvelő/Pénzügyi vezető

munkatársat keresünk.

Feladatok:
  • a vállalat pénzügyi, számviteli és munkaügyi tevékenységének tervezése, szervezése és irányítása,
  • HR adminisztráció koordinálása,
  • havi kontrolling riportok készítése, beszámolók készítésének támogatása,
  • külföldi anyacéggel való kapcsolattartás,
  • pénzügyi asszisztens munkájának koordinálása.

Elvárások:
  • felsőfokú közgazdasági, vagy pénzügyi-számviteli végzettség,
  • 3-4 éves, termelő vállalatnál pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • vállalatirányítási rendszerek ismerete előny,
  • határozott, magabiztos fellépés,
  • rugalmas, stressztűrő, kommunikatív, nyitott személyiség,
  • precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • operatív munkavégzés, stratégiai gondolkodásmód.

Amennyiben a meghirdetett pozíció felkeltette érdeklődését és Ön az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el fényképes önéletrajzát és fizetési igényt is tartalmazó motivációs levelét magyar és angol / német nyelven a 51.046-os referenciaszámra hivatkozva az E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Kattintson Link megjelenítése" target="_blank">ide a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése címen, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.