www.cvonline.hu

Főkönyvelő(BE-6230)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 794094
lejárt

A cég teljes körű könyvelési feladatainak ellátása:
Havi zárások, mérlegek készítése, IFRS szerinti átsorolás
Éves beszámolók és kiegészítő mellékletek elkészítése
Teljes körű könyvelés
Átértékelések, értékvesztés elszámolása
Ingatlan és készlet havi értékkülönbözet elszámolása
Könyvvizsgálatra való felkészülés, könyvvizsgálói munka segítése
Adóbevallások, adatszolgáltatások, elkészítése, benyújtása határidőre
Adókapcsolatok nyilvántartása
A Társaság képviselete adóügyi egyeztetéseken
Bérszámfejtéshez kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása

Elvárás:
Gazdasági, pénzügyi egyetemi vagy főiskolai végzettség
Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés
Legalább 5 éves könyvelői tapasztalat teljes körű könyvelési feladatok ellátásában és adóbevallások elkészítésében
Alapkezelőnél, pénzintézetnél könyvelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
Ingatlan üzemeltetésben, fejlesztésben szerzett könyvelői tapasztalat előnyt jelent
Angol nyelvtudás
Elkötelezettség
Terhelhetőség

Előny:

Amit nyújtunk:

Kategória
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkavégzés helye