www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ

  • A hirdetés 410 napja lejárt

Budapesti székhelyű, magyar hagyományokon nyugvó, szolgáltató iparban tevékenykedő külföldi partnerünkhöz keresünk mérlegképes Főkönyvelőt.

Feladatok:

►   a cég számviteli és adózási területének felelősségteljes irányítása a Pénzügyi vezető iránymutatása mellett

►   7 fős számviteli csapat teljes körű szakmai irányítása

►   főkönyvi könyvelés teljes körű irányítása

►   operatív könyvelési / utalási feladatok

►   havi és éves zárások elvégzése

►   ÁFA és adóbevallások készítése

►   kapcsolattartás a könyvvizsgálóval, adó hatósággal és külső szolgáltatókkal, hatóságokkal

►   Iroda++ (Revolution) könyvelési rendszer karbantartása és fejlesztése

Elvárások:

►   pénzügyi, számviteli területen szerzett diploma, regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség

►   több éves számviteli területen, kereskedelmi, illetve szolgáltató szektorban  szerezett tapasztalat

►   teljes körű könyvelési tapasztalat

►   csoportvezetői, lehetőleg főkönyvelői pozícióban szerzett tapasztalat

►   HAS és magyar adózási jogszabályok magabiztos ismerete

►   magas szintű Excel használat

►   angol nyelvtudás, lehetőleg tárgyalási szinten

Előny:

►   IFRS standardok ismerete

►   Iroda++  bevezetésben/fejlesztésben való részvétel

►   Munkaügyi, bérszámfejtési tapasztalat

Amit kínálunk:

►   Teljes munkaidős foglalkoztatás

►   Versenyképes fizetési és juttatási csomag

►   Nemzetközi együttműködési lehetőség

Amit az enloyd kínál:

►   Szakmai tanácsadás

►   Szektor-specifikus tudás

►   A jelölt támogatása a pályáztatás egész folyamatán keresztül

►   Személyre szabott karrier tanácsadás

►   Nyelvismeret és szakmai kompetenciák felmérése

►   Hosszú távú együttműködés

Amennyiben a fenti pozíció felkeltette az érdeklődését, kérem küldje el angol nyelvű CV-jét!

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő