www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 740 napja lejárt

A hazai tulajdonú, több mint 15 éve sikeresen működő, fejlődésorientált

újHÁZ építőanyag nagykereskedelmi részvénytársaság

központja részére keresünk új munkatársat

Főkönyvelő

munkakörbe.

Főbb feladatok:

  • A központi szervezet pénzügyi-számviteli munkájának tervezése, szervezése és irányítása, munkatársak beszámoltatása;
  • számviteli beszámolók összeállítása, havi zárások elvégzése;
  • napi szintű együttműködés a Könyvvizsgálóval, könyvelőkkel, számlázókkal;
  • a NAV adatszolgáltatások, bevallások, önellenőrzések összeállítása és benyújtása;
  • a belső pénzügyi szabályzatok előkészítése, aktualizálása;
  • számviteli kérdések, problémák kezelése, megoldása;
  • havi, negyedéves és éves kimutatások elkészítése;
  • adatszolgáltatás az üzleti tervhez;
  • hivatalokkal való kapcsolattartás;
  • adófeltöltések eredményterveinek elkészítése, egyeztetése a Gazdasági vezetővel;
  • folyamatos jelentés a Gazdasági vezető felé saját és a terület munkája tekintetében, beszámolók és egyéb kimutatások készítése a vezetői ülésekre a Gazdasági vezető által kért formában és határidővel;
  • bérszámfejtés;
  • a Gazdasági vezető által kijelölt egyéb projekt feladatok ellátása.

Szakmai elvárások:

  • Felsőfokú közgazdasági (főiskolai, vagy egyetemi) végzettség;
  • mérlegképes könyvelői és/vagy adótanácsadói vizsga;
  • több éves szakmai tapasztalat, min. 2-3 éves hasonló munkakörben eltöltött vezetői gyakorlat;
  • felhasználói szintű számítógépes (MS Office) ismeret;
  • ERP rendszerismeret, gyakorlati tapasztalat.

Előny:

  • Belső pénzügyi kontrolling feladatokban szerzett szakmai tapasztalat;
  • győri vagy Győr környéki lakhely;
  • mobilitás;
  • leinformálhatóság.

Személyes kompetenciák/tulajdonságok:

  • Rendszerszemléletű gondolkodás;
  • kiváló szervező- és irányítói képesség;
  • tulajdonosi szemléletmód, lojalitás;
  • precíz, pontos és lendületes munkavégzés;
  • nagyfokú pro-aktivitás, önállóság és probléma-megoldási képesség;
  • felelősségtudat;
  • határozottság;
  • képesség a hibák kiszűrésére, többfókuszúság, fejlett koncentrációs képesség;
  • konfliktuskezelő- és stressz-, valamint monotonitástűrési képesség;
  • rugalmasság;
  • magas fokú terhelhetőség;
  • gyors tanulási és alkalmazkodási képesség;
  • türelem;
  • a munka iránti elkötelezettség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • jó munkahelyi légkör, támogató vezetőség;
  • stabil jövőkép.

Munkavégzés helye:

  • Tényő (Győr közelében)

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát, valamint motivációs levelét fizetési igényének megjelölésével és referenciák megadásával a lenti e-mail címre kérjük megküldeni.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő