www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ

  • A hirdetés 692 napja lejárt

Megbízónk a nemzetközi villamosenergia piac komplett megoldásokat nyújtó résztvevője, számos nemzetközi projekt aktív szereplője. Több mint 20 éves magyarországi jelenlétük alatt a térség meghatározó szereplőjévé  váltak. Komárom-Esztergom megyei irodájukba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

Feladatok:

►   a cégcsoport számviteli és adózási területének felelősségteljes irányítása a Cégvezetők iránymutatása mellett;

►   főkönyvi könyvelés teljes körű irányítása;

►   bérszámfejtési feladatok ellátása

►   pénzügyi kollégák szakmai felügyelete; együttműködés más társosztályokkal

►   éves beszámolók elkészítése;

►   évközi és év végi pénzügyi zárások elvégzése;

►   kapcsolattartás a könyvvizsgálóval és külső szolgáltatókkal, hatóságokkal;

►   SAP bevezetésében való aktív közreműködés

Elvárások:

►   pénzügyi, számviteli területen szerzett diploma és  mérlegképes könyvelői végzettség,

►   több éves  (legalább 5 éves) számviteli területen, teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat

►   építőiparban szerzett tapasztalat

►   magyar számviteli standardek , adózási jogszabályok ismerete

►   magas szintű Excel használat

►   IFRS standardok ismerete előny

►   angol nyelvtudás

►   ERP tapasztalat, SAP gyakorlat előny

Az ideális jelölt:

►   analitikus, feladatorinentált személyiség

►   csapatjátékos, jó kommunikációs és prezentációs képességekkel

►   IFRS  tapasztalat, ACCA előny

►   önálló munkavégzésre való alkalmasság és hajlandóság, de adott esetben társosztályokkal való együttműködési készség

Amit a megbízó kínál:

►   határozatlan idejű munkaviszony

►   stabil, nemzetközi háttér

►   versenyképes jutattási csomag

►   utazási/bejárási támogatás

Amit az enloyd kínál:

►   szakmai tanácsadás

►   piacismeret

►   jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►   profilba illeszkedő potenciális lehetőségek megbeszélése

Helyek Komárom-Esztergom
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő