www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 947452

Megbízónk a nemzetközi villamosenergia piac komplett megoldásokat nyújtó résztvevője, számos nemzetközi projekt aktív szereplője. Több mint 20 éves magyarországi jelenlétük alatt a térség meghatározó szereplőjévé váltak. Komárom-Esztergom megyei irodájukba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

FŐKÖNYVELŐ

Feladatok:
  • a cégcsoport számviteli és adózási területének felelősségteljes irányítása a Cégvezetők iránymutatása mellett;
  • főkönyvi könyvelés teljes körű irányítása;
  • bérszámfejtési feladatok ellátása
  • pénzügyi kollégák szakmai felügyelete; együttműködés más társosztályokkal
  • éves beszámolók elkészítése;
  • évközi és év végi pénzügyi zárások elvégzése;
  • kapcsolattartás a könyvvizsgálóval és külső szolgáltatókkal, hatóságokkal;
  • SAP bevezetésében való aktív közreműködés
Elvárások:
  • pénzügyi, számviteli területen szerzett diploma és mérlegképes könyvelői végzettség,
  • több éves (legalább 5 éves) számviteli területen, teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • építőiparban szerzett tapasztalat
  • magyar számviteli standardek , adózási jogszabályok ismerete
  • magas szintű Excel használat
  • IFRS standardok ismerete előny
  • angol nyelvtudás előny
  • ERP tapasztalat, SAP gyakorlat előny
  • AZ IDEÁLIS JELÖLT:
  • analitikus, feladatorinentált személyiség
  • csapatjátékos, jó kommunikációs és prezentációs képességekkel
  • IFRS tapasztalat, ACCA előny
  • önálló munkavégzésre való alkalmasság és hajlandóság, de adott esetben társosztályokkal való együttműködési készség
Amit kínálunk:
  • AMIT A MEGBÍZÓ KÍNÁL:
  • határozatlan idejű munkaviszony
  • stabil, nemzetközi háttér
  • versenyképes jutattási csomag
  • utazási/bejárási támogatás
  • AMIT AZ ENLOYD KÍNÁL:
  • szakmai tanácsadás
  • piacismeret
  • jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát
  • profilba illeszkedő potenciális lehetőségek megbeszélése
Egyéb:
  • Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye
Kapcsolat:
Amennyiben a karrierlehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát Szabó Veronikának a következő email címre: E-mail cím megjelenítése