www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 627 napja lejárt

Főkönyvelő

A leendő munkatárs feladatai lesznek:

  • Teljes körű főkönyvi könyvelés
  • Számviteli és adózási területekkel kapcsolatos feladatok végrehajtása, irányítása
  • Havi, negyedéves, éves zárások, éves beszámolók elkészítése
  • Adóbevallások, statisztikák készítése
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálókkal és a hatóságokkal
  • Bérszámfejtési feladatok ellátása

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi vagy számviteli végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Legalább 10 éves könyvelői tapasztalat (teljes körű könyvelés)
  • Törvényi szabályozások ismerete, magabiztos adózási ismeretek
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés

Előnyök:

  • Serpa Integrált könyvelő rendszer ismerete
  • Transzferár szabályok ismerete

Jelentlezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő