www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 894 napja lejárt

Magyar tulajdonban lévő szállítmányozó cég felvételt hirdet,

Főkönyvelő

pozícióra.

Feladatok:

  • Operatív könyvelesi feladatok ellátása
  • Számviteli nyilvántartások vezetése
  • Hóvégi zárások, éves beszámoló elkészítése
  • Havi, negyedéves hatósági bevallások, statisztikai jelentések elkészítése
  • A könyvelési nyilvántartásokon alapuló vezetői riportok készítése, prezentálása
  • A pénzügyi-számviteli feladatokat végzők munkájának átfogó, magas szakmai színvonalon történő szervezése és ellenőrzése
  • Törvényi változások naprakész követése
  • Számviteli-pénzügyi dokumentumok rendszerezése, karbantartása
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Adóhatóságok előtti teljes körű képviselet
  • Külső szervezetekkel, hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 5 éves teljeskörű könyvelési gyakorlat
  • A regisztrált könyvviteli szolgáltatást végzők nyilvántartásában szereplés
  • Alapvető szakmai és adójogszabályok ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, precizitás, önállóság és határozottság
  • Magas szintű informatikai ismeretek
  • Csapatorientált gondolkodás

Előny:

  • Integralt vallalatirányitási rendszer ismerete
  • Adótanácsadó/adószakértő képesítés

Amit kínálunk:

  • Modern, stabil hatteru munkakörnyezet,
  • Családias légkör,
  • Tagja egy jól képzett profi csapatnak
  • Versenyképes jövedelem
  • Hosszú távú munkalehetoség

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő