www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 955 napja lejárt

Megbízónk stabil nemzetközi háttérrel rendelkező külföldi érdekeltségű kereskedelmi cég, több mint 10 éve van jelen Magyarországon. A budapesti központú cég villamos ipari termékek széles skáláját kínálja nagykereskedelmi partnerei részére.

Családias hangulatú kis létszámú csapatukba keresnek munkatársat, aki önállóan, egy személyben látja el a könyveléssel kapcsolatos alábbi feladatkört:

Főkönyvelő

Milyen feladatok várnak az új munkatársra?

  • teljes körű könyvelés (bank, pénztár, szállítók, vevők könyvelése);
  • HUF, EUR utalások;
  • tárgyi eszközök nyilvántartása;
  • külső bérszámfejtővel kapcsolattartás, adatszolgáltatás;
  • valamennyi adóbevallás elkészítése és leadása a NAV-nak;
  • adófolyószámla egyeztetések;
  • év végi bevallások elkészítése;
  • beszámoló készítése;
  • könyvvizsgálat előkészítése, könyvvizsgálónak adatszolgáltatás;
  • német anyacéggel kapcsolattartás, részvétel jelentések készítésében, adatszolgáltatás.

Várjuk jelentkezését, amennyiben:

  • felsőfokú számviteli, illetve mérlegképes könyvelői végzettséggel rendelkezik;
  • többéves szakmai tapasztalatát kereskedelmi cég könyvelésében kamatoztatná;
  • legalább középszintű német nyelvtudását szívesen használná munkája során;
  • naprakész tudással bír a szakterületet érintő törvények, jogszabályok területén;
  • precíz, önálló munkavégzésével gördülékenyen látná el a fenti feladatokat.

Miért ajánljuk Önnek ezt a munkalehetőséget?

  • hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cégnél;
  • közvetlen munkahelyi légkörben dolgozhat;
  • alkalma nyílik nyelvtudását használni, fejleszteni;
  • versenyképes bér és kiegészítő juttatások miatt.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német