www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 766 napja lejárt

Ipari és mezőgazdasági tevékenységgel foglalkozó cég keres

főkönyvelő

munkatársat.

Feladatok:

  • Társaság teljeskörű adózási feladatainak ellátása, bevallások elkészítése és benyújtása;
  • Teljeskörű főkönyvi könyvelés
  • Éves beszámoló összeállítása
  • Kapcsolattartás és képviselet hatóságokkal, könyvvizsgálókkal, bankkal könyvviteli, üzletviteli kimutatások készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (főiskola, egyetem)
  • Regisztrált mérlegképes könyvelők jelentkezését várjuk
  • Vállalatirányítási rendszerekben való jártasság
  • Gyártó és mezőgazdasági cégnél szerzett több éves főkönyvelői tapasztalat
  • önköltség számításban való jártasság
  • 6-os, 7-es számlaosztályban történő könyvelésben való jártasság
  • napi 8 órában, munkaviszony keretében történő munkavégzés
  • jogszabályok naprakész ismerete
  • 3-5 év szakmai vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • bérezés megegyezés szerint
  • kulturált környezet, biztos háttér

Az ideális pályázó:

  • agilis, logikus gondolkodással rendelkező
  • aki maga is szívesen végez operatív könyvelői feladatokat is;
  • felelősségteljes, precíz és lelkiismeretes

Munkavégzés helye: Debrecen (belváros)

Elvárt nyelvtudás: Magyar

Jelentkezés az állásra a megadott e-mail címen keresztül! Fényképes önéletrajzokat várunk. Kérjük, hogy a levél tárgyába írja be a pozíció nevét. Köszönjük!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő