www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ

  • A hirdetés 752 napja lejárt

A KÖZBESZERZÉSI HATÓSÁG

a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. §-a alapján

pályázatot hirdet

FŐKÖNYVELŐ

munkakör betöltésére – határozatlan időre – a Gazdasági és Pénzügyi Főosztályra.

A közszolgálati jogviszony időtartama:

Határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

A munkavégzés helye:

Közbeszerzési Hatóság

1026 Budapest, Riadó u. 5.

Munkakörbe tartozó feladatok:

Időszaki beszámolók összeállítása; Főkönyvi könyvelések végrehajtása; Zárlati feladatok elvégzése; A könyvelő és a pénzügyekért felelős munkatársak munkájának szervezése, segítése, ellenőrzése; Számlák érvényesítése; analitikák ellenőrzése; Statisztikai, egyéb időszaki és ad-hoc jelentések, bevallások összeállítása, adatszolgáltatás; Elemi költségvetés elkészítése; Előirányzat-változtatások kezelése; Egyéb nyilvántartások vezetése, folyamatos kapcsolattartás a Magyar Államkincstárral és a Nemzetgazdasági Minisztériummal.

Jogállás, illetmény és juttatások:

A jogállásra, az illetmény megállapítására és a juttatásokra a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény rendelkezései az irányadóak.

Pályázati feltételek:

  • magyar állampolgárság;
  • cselekvőképesség;
  • büntetlen előélet;
  • középfokú pénzügyi végzettség;
  • mérlegképes könyvelői végzettség.

Elvárt kompetenciák:

  • központi költségvetési szervnél eltöltött legalább 3 éves szakmai gyakorlat;
  • forrás SQL program magas szintű ismerete;
  • MS Office felhasználó szintű ismerete.

A pályázat részeként benyújtandó iratok, igazolások:

  • fényképes közszolgálati önéletrajz;
  • motivációs levél;
  • a végzettséget, képzettséget igazoló oklevelek, bizonyítványok másolatai;
  • 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány (a pályázathoz elegendő a kérvény benyújtását igazolni, szkennelve megküldeni).

A 45/2012. (III.20.) Kormányrendelet egységes adattartalmú, ún. közszolgálati önéletrajz benyújtását írja elő a pályázati eljárásban résztvevők részére. A Kormányrendelet értelmében a pályázati eljárásban résztvevőknek a rendelet 1. számú mellékletében meghatározott kötelező adatok megadásával kell jelentkezniük a meghirdetett pozícióra. Az önéletrajz - Nemzeti Közigazgatási Intézet (NKI) által összeállított - formanyomtatványát a jelentkezők a honlapunkon és az NKI oldalán megtalálják.

A munkakör betölthető: A munkakör a pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázatok benyújtásának ideje és módja:

A pályázatokat 2015.03.06. 12:00 óráig lehet e-mailen elküldeni az alább megadott e-mail címre. A jelentkezések elbírálása a benyújtási határidőt követő egy héten belül történik. Felhívjuk figyelmét, hogy a pályázat érvényességének feltétele a kiírásnak teljes mértékben megfelelő, hiánytalan dokumentációnak a Közbeszerzési Hatósághoz határidőben, történő megérkezése.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Közigazgatás / Államigazgatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő