www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ

  • A hirdetés 1106 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, magyar tulajdonú szolgáltató cég

FŐKÖNYVELŐ

munkatársat keres debreceni munkavégzésre.

Főbb feladatok:

  • a cég könyvelési feladatainak teljes körű, önálló ellátása
  • havi, éves zárások, adóbevallások és mérlegbeszámolók elkészítése
  • kisebb könyvelő csoport napi munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • hatóságokkal, könyvvizsgálóval való kapcsolattartás
  • naprakész információk biztosítása a menedzsment részére
  • számviteli politika, belső szabályzatok aktualizálása és betartatása
  • törvényi jogszabályok megfelelőségének biztosítása

Elvárások:

  • regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség
  • min. 5 éves, teljes körű könyvelésben szerzett tapasztalat
  • naprakész, adózási és könyvelési ismeretek
  • felhasználói szintű MS-Office és könyvelési szoftverismeretek
  • jó csapatvezetési készségek, irányító és együttműködő munkastílus
  • magas fokú önállóság a munkavégzésben

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem és juttatási rendszer
  • folyamatosan fejlődő, erősödő szervezeti kultúra
  • stabil, biztos hátterű cég, szakmai fejlődési lehetőséggel

Munkavégzés helye: Debrecen

Jelentkezési határidő: 2014.10.08

Jelentkezés: a lent megadott e-mail címen

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő