www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 1176 napja lejárt

Cégünk, a Bio-Fungi Kft., Magyarország vezető gombaipari cége pályázati felhívást tesz Főkönyvelő munkakör betöltésére.

Elvárásaink:

  • Szakirányú közgazdasági végzettség
  • Mérlegképes könyvelő képesítés
  • Pénzügy és könyvelés területén szerzett legalább 5 éves szakmai tapasztalat
  • Költségvetések készítése és nyomon követése
  • Nagy munkabírás
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs képesség
  • Integrált vállalatirányítási rendszer gyakorlati ismerete
  • Erkölcsi bizonyítvány

Ami előnyt jelent:

  • Adószakértői végzettség
  • Kontrolling rendszer ismerete
  • Munkaügy ismerete
  • Termelés és kereskedelmi cégnél szerzett gyakorlat
  • Angol nyelv ismerete

Amit ajánlunk:

  • Jó munkahely fejlődőképes cégben
  • Stabil háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Hosszútávú, biztos jövő
  • Azonnali kezdés

Feladatok:

  • A cég jelenlegi könyvelési struktúrájába való beilleszkedés
  • A management felé való rendszeres jelentésadás
  • A jövőbeni beruházások költségvetésében való részvétel
  • Pályázatírásokban, pályázatok elszámolásában aktív részvétel
  • Önköltségszámítás

Munkavégzés helye: Áporka Szabadság telep, Kiskunlacháza mellett.

Önéletrajzát kérjük írásban küldje el „Főkönyvelő” jeligével 2014. szeptember 30-ig a lent megadott e-mail címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő