www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 953 napja lejárt

200 főt foglalkoztató autóalkatrész kereskedelmi vállalkozás, az ország egész területén működő bolthálózattal.

8 fő számviteli-pénzügyi osztály élére keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főkönyvelő

Feladatok:

  • A számviteli politikának megfelelő analitikus és szintetikus könyvelés rendjének kialakítása
  • A rögzített bizonylatok ellenőrzése, ellenőrzések megszervezése
  • Adatgyűjtések, összesítések készítése
  • A társasági vagyon meghatározása a „Leltározási szabályzat” szerint
  • Az éves beszámoló elkészítése
  • Külső ellenőrzésnél a szükséges adatok, bizonylatok biztosítása
  • A könyvelői munkakörök feladatainak meghatározása, szükség szerinti helyettesítések biztosítása
  • Oktatáson, továbbképzéseken való részvétel

Elvárások:

  • Szakirányú, felsőfokú végzettség
  • Hasonló területen szerzett legalább 5 éves tapasztalat
  • Mérlegképesített státusz
  • Határozott, talpraesett személyiség

Idegennyelv-ismeret nem feltétel

Munkavégzés helye: Budaörs

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkahelyi környezet
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Dinamikus, lelkes csapat

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését és úgy érzi, hogy megfelel az elvárásoknak, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő