www.cvonline.hu

Főkönyvelő

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 830803

Megbízónk a világ egyik legnagyobb nyersanyagok kereskedelmével, feldolgozásával foglalkozó nagyvállalata. Több mint 10 éves magyarországi jelenlétük alatt a térség meghatározó szereplőjévé, régióközponttá váltak. Budapesti irodájába keresünk új munkatársat a következő középvezetői szintű pozícióba:

Főkönyvelő

Feladatok:
  • A cégcsoport számviteli és adózási területének felelősségteljes irányítása a Pénzügyi vezető iránymutatása mellett;
  • Főkönyvi könyvelés teljes körű irányítása;
  • 10 fős számviteli csoport vezetése, szakmai felügyelete;
  • Éves beszámolók elkészítése;
  • Évközi és év végi pénzügyi zárások elvégzése;
  • Kapcsolattartás a könyvvizsgálóval és külső szolgáltatókkal, hatóságokkal;
  • SAP bevezetésében való aktív közreműködés.
Elvárások:
  • pénzügyi, számviteli területen szerzett diploma, mérlegképes könyvelői végzettség,
  • több éves számviteli területen, multinacionális kereskedelmi, illetve termelő vállalatnál szerezett tapasztalat,
  • csoportvezetői pozícióban szerzett tapasztalat,
  • IFRS standardok ismerete,
  • folyékony, szakmai szókinccsel bővített angol nyelvtudás,
  • SAP gyakorlat, magas szintű Excel használat elvárás.
Amit kínálunk:
  • Amit Megbízónk kínál:
  • versenyképes kompenzációs csomag,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabil, multinacionális vállalati háttér.
  • Amit a Prohuman nyújt Önnek:
  • támogatjuk a teljes kiválasztási folyamat alatt,
  • piaci ismereteinkre támaszkodva segítünk rátalálni a kompetenciáinak megfelelő karrierlehetőségre.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben a karrierlehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre