www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 1219 napja lejárt

Biztos anyagi háttérrel rendelkező, tőkeerős Cég megbízható munkatársat keres

Főkönyvelői

pozícióba

Feladatok:

  • Teljes körű könyvelési és összetett számviteli feladatok ellátása (részletes analitikus nyilvántartások vezetése), főkönyvi könyvelés, kontírozások,
  • Adóbevallások összeállítása,
  • Havi-, negyedéves-, éves pénzügyi kimutatások, jelentések, zárások, beszámolók elkészítése,
  • Heti, havi és éves riportolás a vállalatvezetés számára,
  • Kontrolling feladatok ellátása,
  • Pontos, naprakész készletnyilvántartás vezetése,
  • A munkaügyi feladatok és folyamatok, bérszámfejtés ellenőrzése,
  • Számviteli illetve adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés,
  • Számviteli törvényeknek való megfelelőség biztosítása,
  • Adózási szabályok változásainak nyomon követése.

Elvárások:

  • Biztos, naprakész számviteli és adózási ismeretek,
  • Felsőfokú szakirányú végzettség,
  • Önálló, pontos, precíz, megbízható munkavégzés,
  • Kiváló felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Vállalati rendszerekben szerzett jártasság,
  • Határidők pontos betartása, terhelhetőség,
  • Rendszerszemlélet, analitikus gondolkodásmód,
  • Jó munkabírás, önálló, precíz munkavégzés.

Előnyök:

  • Könyvelő irodában szerzett tapasztalat,
  • Hajdú-Bihar megyei lakhely,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • Stabil, igényes munkahely,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar Megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szívesen dolgozna, egy sikeres csapatban szakmai fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk!

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő