www.cvonline.hu

Főkönyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.09.22.
Jelentkezési határidő: 2014.10.18.
Főkönyvelő

Pozíció leírása / Job description

Amerikai tulajdonú partnerünk központjába, Százhalombattára keresünk főkönyvelőt.

Feladatok:

- Napi könyvelési, kontírozási feladatok elvégzése
- Havi-, negyed-, és éves pénzügyi kimutatások, jelentések elkészítése
- Pontos, naprakész készletnyilvántartás vezetése
- Rendszeres likviditási terv összeállítása
- Amerikai anyavállalattal folyamatos kapcsolattartás, feléjük rendszeres beszámolási kötelezettség teljesítése
- Számlázás lebonyolítása
- Költségjelentések elkészítése
- Folyamatos auditálás biztosítása
- Számviteli törvényeknek való megfelelőség biztosítása

Elvárások:

- Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség
- Regisztrált, mérlegképes könyvelői képesítés
- Minimum 5 éves tapasztalat főkönyvelői, gazdasági vezetői pozícióban
- Multinacionális cégnél szerzett tapasztalat
- Tárgyalóképes, felsőfokú szakmai angol nyelvtudás szóban és írásban is
- Megbízhatóság, precizitás
- Kiváló kommunikációs képesség, határozott fellépés
- Erős felhasználói szintű számítógépes ismeretek
- önálló, felelősségteljes munkavégzés
- US GAAP ismeret nagy előnyt jelent
- Transzferárazási tapasztalat előny
- Adótanácsadói ismeretek előnyt jelentenek

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatás
- Stabil, hosszú távon is megbízható munkalehetőség
- Angol nyelv napi szinten történő használata
- Önálló, felelősségteljes munkakör

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -