www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 1166 napja lejárt

Főkönyvelő

munkatársat keres az alábbi feltételekkel:

A pozíció kulcsfeladatai, az ügyvezető igazgató közvetlen irányítása alatt:

  • A cég működésére vonatkozó számviteli és pénzügyi rendszer szervezése, irányítása, ellenőrzése
  • A számviteli törvény előírásai szerint a teljes körű analitikus és főkönyvi könyvelésben való aktív részvétel, annak irányítása, koordinálása, ellenőrzése
  • Adó- és számviteli változások nyomon követése, naprakész ismerete
  • Havi-, negyedéves-, éves pénzügyi kimutatások, elemzések készítése
  • Számviteli illetve adóhatósági ellenőrzésekben való közreműködés
  • Adózási tevékenység nyomon követése, adószabályok alkalmazása
  • Kapcsolat tartása a vállalat külföldi pénzügyi, számviteli szervezeteivel, a hatóságokkal, bankkal.

A pályázóval szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
  • Szakmailag folyamatos fejlődési igény
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban egyaránt
  • Min. 5 év munkatapasztalat a könyvelési területen
  • Min. 3 év vezetői tapasztalat
  • Kiváló problémamegoldó és analitikus gondolkodás.

Munkavégzés helye: Kecskemét, Garay utca 11.

Amit kínálunk:

  • Változatos, kihívást jelentő szakmai feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség – biztos munkahely
  • Dinamikus és innovatív vállalati kultúra
  • Egy elismert, stabil cég karrierlehetőségei.

Amennyiben képesnek tartja magát intenzív, magas szakmai igényeket támasztó környezetben bizonyítani és szeretne egy dinamikusan fejlődő  csapat tagja lenni, a pozícióra való hivatkozással küldje el önéletrajzát és motivációs levelét nettó fizetési igény megjelölésével az alább megadott e-mail címre.

Helyek Bács-Kiskun
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő