www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ

  • A hirdetés 1195 napja lejárt

FŐKÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Számviteli tevékenység ellátása és irányítása
  • Az adózással kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása (bevallás, bejelentés, regisztráció, adófizetés,-visszaigénylés határidőben történő ügyintézése
  • Költségvetési kapcsolatok bonyolításának irányítása és ellenőrzése
  • A pénzügyi számviteli előírások és bizonylati fegyelem betartatása, mind a magyar számviteli szabályok, mind a csoport számviteli politika, illetve az OEP által megkövetelt szabályoknak megfelelően
  • A számlarend és bizonylati rend betartásával a mérlegvalódiság biztosítása
  • A főkönyvi és a kapcsolódó analitikus nyilvántartások valódiságának és egyezőségének biztosítása, főkönyv hóközi és hóvégi ellenőrzése
  • Zárlati munkák megszervezése, részvétel a havi zárlati munkában, a negyedéve és az éves beszámoló elkészítése
  • Havi-, negyedéves-, és éves jelentések, zárások, éves beszámoló (mérleg, eredmény-kimutatás, kiegészítő melléklet, üzleti jelentés) elkészítése,
  • Kapcsolattartás a társaság könyvvizsgálójával, valamint az adóhatósággal, bankokkal, biztosítóval, önkormányzattal
  • Statisztikai jelentések
  • A könyvelés felügyelete, könyvelők munkájának ellenőrzése, koordinálása,
  • Részvétel a rendszeres könyvvizsgálatokban

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági/pénzügyi végzettség,
  • Mérlegképes könyvelői képesítés,
  • Min. 3-5 éves  főkönyvelő, senior könyvelő  munkatapasztalat (előny termelőcégnél szerzett gyakorlat)
  • A hatályos számviteli, adózási, munkaügyi jogszabályok naprakész ismerete és alkalmazása,
  • Üzleti szemlélet,
  • Csapatjátékos,
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés,
  • Ellenőrző-elemző gondolkodás

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Helyek Fejér
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő