www.cvonline.hu

Főkönyvelő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.26.
Jelentkezési határidő: 2014.05.16.
Hirdetés azonosító: 792183

Főkönyvelő

Pozíció leírása / Job description

Feladatok:

- Számviteli tevékenység ellátása és irányítása
- Az adózással kapcsolatos feladatok teljes körű ellátása
- Költségvetési kapcsolatok bonyolításának irányítása és ellenőrzése
- A pénzügyi számviteli előírások és bizonylati fegyelem betartatása, mind a magyar számviteli szabályok, mind a csoport számviteli politika, illetve az OEP által megkövetelt szabályoknak megfelelően
- A számlarend és bizonylati rend betartásával a mérlegvalódiság biztosítása
- A főkönyvi és a kapcsolódó analitikus nyilvántartások valódiságának biztosítása
- Zárlati munkák megszervezése, részvétel a havi zárlati munkában, az éves beszámoló elkészítése
- Kapcsolattartás a társaság könyvvizsgálójával, valamint az adóhatósággal
- Leltározási munkák, a leltárak feldolgozásának megszervezése, irányítása, javaslatkészítés az eltérések rendezésére
- Statisztikai, OEP jelentések készítése
- A könyvelés felügyelete, 2 fő beosztott könyvelő munkájának ellenőrzése
- Részvétel a rendszeres könyvvizsgálatokban

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú végzettségű közgazdász
- Regisztrált mérlegképes könyvelői képesítés
- Tárgyalóképes angol nyelvismeret

- Számítástechnikai ismeretek: MS Office, Access és Scala ismeret előny

Amit kínálunk:

- Dinamikusan fejlődő nemzetközi hátterű cég
- Professzionális környezet és
- Versenyképes fizetés és juttatási csomag

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a