www.cvonline.hu

Főkönyvelő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2014.03.19.
Jelentkezési határidő: 2014.04.04.
Hirdetés azonosító: 781646
lejárt

Főkönyvelő
Nemzetközi hátterű lízing csoport számviteli osztályára keresünk Főkönyvelőt.

Feladat:
• A számviteli csoport szakmai irányítása (pénzügyi és operatív lízing, hitelnyújtás)
• Számviteli, pénzügyi rendszer működtetése, felügyelete
• Teljes körű főkönyvi és analitikus könyvelés
• Beérkező számlák pontos nyilvántartása
• A szállítói számlák gyors és pontos kifizetése
• Havi, negyedéves és év végi zárási feladatok elvégzése
• Ellenőrzési feladatok ellátása
• Beszámolók elkészítése
• Kapcsolattartás társosztályokkal
• Üzleti folyamatok kialakításában való részvétel
• Munkatársak kiválasztása, szakmai irányítása, koordinálása, fejlesztése.

A pozíció betöltéséhez feltétlenül szükséges a szakirányú felsőfokú végzettség, a mérlegképes könyvelői képesítés továbbá lízing területen hasonló munkakörben szerzett minimum 3 éves vezetői tapasztalat. A mindennapi munkavégzéshez szükség van az SAP és az Advisesoft programok ismeretére valamint kiváló analitikus és problémamegoldó képességre.