www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ

  • A hirdetés 1099 napja lejárt

A Pridgeon and Clay amerikai tulajdonú multinacionális cég,amely premium minőségű fém alkatrészeket gyárt az autóipar számára. A magyarországi gyár, amely Apostagon található (Dunaújvárostól 8 km-re), 2001-ben került a Pridgeon and Clay cégcsoport tulajdonába. Vállalatunk célja, hogy megtalálja azon magas technikai tudással rendelkező munkavállalókat, akik hozzájárulásával fenntarthatjuk a folyamatos fejlődést és újabb sikereket érhetünk el a termelés és a minőség területén.

Amit kínálunk

Tagja lehet egy fiatalos, dinamikusan változó,

fejlődő szervezetnek.

Megtapasztalhatja a kiváló csapatmunkát, a cég,

mint család érzését.

Megismerheti az amerikai vállalati kultúrát.

Ami még fontos

      Szakmai kiteljesedést,

        Magasszintű önálló munkavégzést,

          Széleskörű szakmai feladatokat és

         Kimagasló fizetést kínálunk.

  Jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk új kollégát

 főkönyvelő

Feladatok:

  • A könyvelők munkájának kontrollálása, napi feladatok megfelelő delegálása.
  • Éves üzleti jelentés, valamint a mérleg és eredmény-kimutatás készítése.
  • Főkönyvi számlák folyamatos ellenőrzése, egyeztetése a havi zárásokhoz, elhatárolások és egyéb korrekciós tranzakciók lekönyvelése a QAD rendszerben.
  • Adó folyószámla folyamatos ellenőrzése és egyeztetése, adónemek közötti átvezetések és túlfizetések átvezetése.
  • Elkészíti a költségkimutatásokat és riportálja azok eredményét a vezetőség felé.
  • Összeállítja a pénzügyi és adójelentéseket, belső és külső célokra egyaránt.
  • Naprakészen biztosítja a bank könyvelését a QAD rendszerben bankkivonat alapján.
  • Havi záráskor ellenőrzi a banki egyezőséget a főkönyvvel és rögzíti ennek tényét.
  • Tárgyieszköz nyilvántartás kezelése, beruházások aktiválása, értékcsökkenések bekönyvelése a QAD- rendszerbe.
  • Készlet és a befejezetlen termelés egyeztetésében való aktív részvétel.
  • Könyvvizsgálat és hatósági ellenőrzés gördülékenységének elősegítése.
  • Vevői számlák elkészítése szükség esetén, vevői folyószámla egyenleg kezelése.
  • Napi banki forgalom ellenőrzése.
  • Szükséges hatósági adatszolgáltatás biztosítása (KSH, MNB, stb.)
  • A pénzügyi szabályzatokat frissíti és aktualizálja.

Elvárások:

  • Legalább 5 éves könyvelői, főkönyvelői munkakörben szerzett tapasztalat.
  • Gyártó cégnél szerzett könyvelői tapasztalat előny
  • Felsőfokú pénzügyi végzettség
  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • QAD, Kulcs-Soft felhasználói tapasztalat előny
  • Tárgyalóképes angol és magyar nyelvtudás.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő