www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 1342 napja lejárt

A Kód Kft. magyar tulajdonú, több, mint 20 éve nyereségesen működő gyártó és kivitelező cég

főkönyvelő pozícióba

felvételt hirdet jászberényi munkavégzéssel, mielőbbi munkakezdéssel.

Feladatok:

  • a számviteli törvény előírásainak megfelelő működés biztosítása
  • könyvelési tevékenység felügyelete, könyvelők munkájának irányítása, koordinálása
  • beszállítói, alvállalkozói számlákkal kapcsolatos teendők felügyelete
  • a cég adóbevallásainak éves és egyéb hatósági beszámolóinak elkészítése
  • kapcsolattartás könyvvizsgálóval, hatóságokkal

Elvárások:

  • naprakész tudással rendelkező, a folyamatokat átlátni képes logikus gondolkodású, eredmény orientált személyiség
  • minimum 2 éves termelő vállalatnál szerzett vezetői tapasztalat
  • nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • fiatal, jól képzett csapat
  • részvételi lehetőség a céget érintő döntésekben

Jelentkezni február 10-ig lehet bérigény feltüntetésével, motivációs levéllel.

Helyek Jász-Nagykun-Szolnok
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő