www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 1251 napja lejárt

Az Európa Alapkezelő Zrt. - az UniCredit Csoport tagja - az Európa Ingatlanbefektetési Alap kezelője 80 millió euró eszközállománnyal rendelkezik, ezzel a hazai ingatlan piac meghatározó szereplője.

A vállalat jelenleg Főkönyvelő munkatársat keres az alábbi feladatok ellátására.

Főkönyvelő

Feladatok:

Az Alapkezelő és az Alap könyvelési feladatainak ellátása:

  • Havi zárások, mérlegek készítése, IFRS szerinti átsorolás (Alapnál)
  • Éves beszámolók és kiegészítő mellékletek elkészítése
  • Teljes körű könyvelés
  • Átértékelések, értékvesztés elszámolása
  • Ingatlan és készlet havi értékkülönbözet elszámolása
  • Könyvvizsgálatra való felkészülés, könyvvizsgálói munka segítése
  • Adóbevallások, adatszolgáltatások, elkészítése, benyújtása határidőre
  • Adókapcsolatok nyilvántartása
  • A Társaság és az Alap képviselete adóügyi egyeztetéseken
  • Bérszámfejtéshez kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása

Elvárások:

  • Gazdasági, pénzügyi egyetemi vagy főiskolai végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő képesítés
  • Legalább 5 éves könyvelői tapasztalat teljes körű könyvelési feladatok ellátásában és adóbevallások elkészítésében
  • Alapkezelőnél, pénzintézetnél könyvelési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Ingatlan üzemeltetésben, fejlesztésben szerzett könyvelői tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás
  • Elkötelezettség
  • Terhelhetőség
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Önállóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Revolution könyvelőprogram ismerete előny

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, az alábbi linkre kattintva jelentkezhet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő