www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 1072 napja lejárt

Pénzügyi szektorban működő, kereskedelmi és támogató tevékenységet folytatató stabil és versenyképes amerikai multinacionális budapesti cég keres egy eredményorientált, dinamikus és üzleti szemléletű munkatársat az alábbi pozícióba:

 Főkönyvelő

A cégcsoport több mint 150 éves múlttal rendelkezik, stabil és versenyképes résztvevője a pénzügyi önkiszolgáló megoldások és biztonsági rendszerek piacának, több kontinensen működő gyáregységekkel, közvetlen és közvetett kereskedelmi- és szervízhálózattal.

Főbb feladatok:

  • Teljeskörű könyvelési, kontrolling és riportolási tevékenység (helyi és US GAAP rendszerben)
  • Havi, féléves, éves és egyéb ad-hoc riportok, elemzések, kimutatások készítése a hazai és nemzetközi vezetőség számára
  • Éves budget és forecast készítése, terv/tényelemzések
  • Aktív részvétel, folyamatos együttműködés a vezetőséggel
  • Felelősségvállalás a cég pénzügyi kérdéseit illetően
  • Havi, negyedéves, éves beszámolók készítése (adóbevallás, áfa visszaigénylés)
  • Kapcsolattartás a helyi hatóságokkal, auditor cégekkel
  • Napi kapcsolattartás a kinti szakmai vezetővel angolul
  • HR feladatok, tevékenységek segítése, bérszámfejtési adatok előkészítése
  • Folyamatok betartása és követése
  • Office management koordinálása (gépjárműpark, cafeteria stb.)

Elvárás

  • Felsőfokú pénzügyi, gazdasági végzettség
  • Regisztrált mérlegképes könyvelő
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, magabiztos nyelvhasználat írásban és szóban egyaránt
  • 3-5 éves tapasztalat multinacionális környezetben
  • Adózási ismeretek
  • Erős Excel tudás

Értékelt kvalitások

  • Képes önállóan dolgozni, felelősségteljes, precíz
  • Kimagasló problémamegoldó képességű
  • Kiváló kommunikációs és analitikus készséggel rendelkezik
  • Motivált, proaktív, kihívásokat kereső, elkötelezett a szakma iránt

Amit nyújtunk

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások (céges autó, laptop, telefon)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő