www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ

  • A hirdetés 1046 napja lejárt

1990-ben alapított, budapesti központú Kft. Prémium kategóriás édességek (csokoládék, desszertek), italok, pálinka (kakaó, kávé, tea, röviditalok) és ajándékcsomagok importjával, kis- és nagykereskedelmi értékesítésével foglalkozik. Több saját üzlettel, valamint számos  partnerrel rendelkezik az országban. Termékeit közel 2000 kiskereskedelmi egységben és áruházláncban értékesíti országszerte. Cégeink , Link megjelenítése, www.rakoczi-delikat.hu Link megjelenítése, www.mozart-souvenir.hu

A kínált pozíció:

FŐKÖNYVELŐ

Tisztelt Álláskereső !

Ezennel szeretném tájékoztatni, hogy cégünk, a Rákóczi-Delikát Kft a CV-Online oldalán főkönyvelői területre keres új munkatársat. Osztályunkat, cégcsoportot bővítünk.

Feladatok:

Szállítók, adók, bérek, egyéb banki fizetési tételek ellenőrzése, banki folyószámla-hitelrendszer kezelése Hitelek, kamatok, pénzügyi befektetések adminisztratív bonyolítása, ügyintézése. Napi, heti, havi pénzügyi tervek, és riportok készítése Féda csoport új pénzügyi szoftvereinek bevezetésében aktív részvétel / Navision/, könyvvizsgálatok, vám- és adóellenőrzések lebonyolítása, éves és negyedéves tervezésben való aktív részvétel, havi pénzügyi zárások és faktoring ügyletek koordinálása.

Elvárások:

Mérlegképes könyvelői végzettség, 2-3 éves szakmai gyakorlat, önálló munkavégzés, 2 fős számviteli aparátus kordinálása. Nyevtudás nem fontos. Előny: többéves szakmai gyakorlat, agilis, határozott, célorientált, precíz, személyiség.

Szívesen megismernénk Önt jobban.
Ha érdekli az állás, és a 1162.Bp.Bekecs utca 22. szám alatti munkahely megfelelő távolságra van az Ön lakhelyétől, kérem, küldje el álláspályázatát. A pályázata az alábbiakat kell, hogy tartalmazza! - Szakmai önéletrajzát; Kérem küldje e-mailben a jelenkezését a E-mail cím megjelenítése címre.

Tisztelettel: Farkas Elemér

Kapcsolat

Farkas Elemér
Telefon: +36 1 401 5005

Mobil: +36 30 940 4544

Értékelt kvalitások

Szakmai gyakorlat

Önálló munkavégzés.

Amit nyújtunk

Családias környezet.

A döntéshozókkal közvetlen kapcsolat

Magyas szinvonalú teljesen integrált  számítástechnika Navision rendszeren való dolgozás.

Helyek Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő