www.cvonline.hu

FŐKÖNYVELŐ

  • A hirdetés 2 napja lejárt

A SzeBeton Zrt- szentendrei betontermékek előregyártásával foglalkozó, közel 100 éves múlttal rendelkező, német tulajdonú 50 főt foglalkoztató vállalata keresi új

FŐKÖNYVELŐJÉT

Feladatai:

  • A társaság könyvelési és számviteli feladatainak ellátása
  • A számviteli politika kialakítása, a számviteli rendszer működtetése, éves beszámolók készítése
  • Közreműködés a beruházási és finanszírozási döntések meghozatalában
  • Riportolás az igazgatóság felé, heti, havi és negyedéves jelentések összeállítása
  • Controlling
  • A számviteli/könyvelési/bérszámfejtési egység irányítása
  • Statisztikai adatszolgáltatás
  • Adóbevallások elkészítése
  • Tárgyi eszközök analitikus nyilvántartása, pénztárbizonylatok ellenőrzése, beérkező és kimenő számlák ellenőrzése
  • Vevő minősítés, hitelkeret megállapítás, kintlévőség-kezelés,
  • Banki átutalások elvégzése
  • Analitikus nyilvántartások időszakos ellenőrzése, főkönyvi feladatok (anyag, tárgyi eszköz létszám)
  • Könyvvizsgálóval kapcsolattartás és adatszolgáltatás
  • Havi bérszámfejtés elkészítése, teljesítménymenedzsmenthez kapcsolódás

Elvárások:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség jogosultságokkal
  • 5 éves tapasztalat könyvelés/bérszámfejtés területen
  • Magas szintű számítógépes ismeret (különösen: Excel, Access)

Előny:

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Német vagy angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés –megállapodás szerint
  • Juttatási csomag
  • Utazás/étkezési hozzájárulás
  • Céges mobiltelefon

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal a lenti email címre várjuk.

Szebeton Zrt., Humán Erőforrás – Munkaügy, 2000 Szentendre, Dózsa Gy. út 20.

Helyek Szentendre
Budapest
Pest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling > Bérszámfejtő, Főkönyvelő, Kontroller, Könyvelő, Pénzügyi kontroller
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű