www.cvonline.hu

Főkönyvelő

  • A hirdetés 7 napja lejárt

Az egyik kereskedelmi partnercégünk könyvelő csapatának vezetésére keresünk Főkönyvelő kollégát kb. 3 év főkönyvelői tapasztalattal és erős angol nyelvtudással. A pozícióban In-housing, folyamatkiépítési és folyamat sztenderdizációval kapcsolatos feladatokkal, folyamatos szakmai kihívásokkal és dinamikus, fiatalos környezettel találkozik majd a főkönyvelő.

Munkavégzés helye:

Budapest

Főbb feladatok:
  • A könyvelő csapat vezetése, munkájának felügyelete
  • Számlakönyvek vezetése a jogszabályoknak megfelelően
  • Adó elszámolási kötelezettség felügyelése
  • Beszámolók készítése
  • Éves pénzügyi kimutatások elkészítése
  • Együttműködés a pénzügyi vezetővel
  • Negyedéves és éves zárások elkészítése
  • Törvényi változások naprakész követése
  • Költségvetések és előrejelzések elkészítésében való részvétel
  • Számviteli dokumentumok nyilvántartása
  • Könyvelési feladatok teljes körű ellátása
  • Napi tranzakciók ellenőrzése
Elvárások:
  • Legalább 3 év főkönyvelői tapasztalat
  • Kis csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Elemzői készség
  • Kiemelkedő szóbeli és írásbeli kommunikáció
Amit ajánlunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Dolgozói kedvezmény
  • Dinamikusan fejlődő vállalat, fiatalos csapat
  • Személyes fejlődést támogató, inspiráló környezet